مقالات , وبلاگ شیراز
مقالات وستا سیستم

کتاب اثر مرکب | آغاز موفقیت در کسب و کارتان

خیلی از دوستان خواستار یک سری آموزش ها در زمینه بازاریابی و اصول و فنون تبلیغات و اصول صحیح راه اندازی استارت آپ بودن برای همین تصمیم گرفتیم که از امروز به صورت دوره ای یک کتاب خوب که می تواند به رشد شما و کسب و کارتان کمک کند رو معرفی کینم. در کتابخانه‌ی مدیران موفق جهان کتاب‌های مشترک زیادی را می‌توان یافت و کتاب اثر مرکب یکی از همین کتاب‌ها است. این اثر با آن‌که در مورد موضوعی ساده حرف می‌زنداما باز هم به صورت اعجاب‌آوری تاثیرگذار و ارزشمند است. موضوع اصلی این کتاب اثر مرکب است.

کتاب اثر مرکب به این دلیل انتخاب شده است که به شما در رشد شخصیتی و ترک عادت های بد و ... کمک کند و این را هم بدانید برای موفقیت در کسب و کارتان اول باید روی خودتان کار کنید تا در کسب و کارتان موفق شوید.

اثر مرکب چیست؟

اثر مرکب می‌گوید که انتخاب‌های کوچک و روزانه‌ی ما می‌توانند در کنار هم نتایج بزرگی را رقم بزنند. این مفهوم در اقتصاد هم وجود دارد سپرده‌ی کمی را در نظر بگیرید که هر ماه سودی کم به آن اضافه می‌شود و ماه بعد سود به اصل پول تعلق می‌گیرید. اگر این حساب را چند سال داشته باشیم از رشد پول خود حیرت خواهیم کرد. به این اتفاق سود مرکب می‌گویند. حال این مسئله را برای هر چیزی که می‌خواهید رشد کند، متصور شوید.

دارن هاردی همین مسئله را در حوزه‌ی موفقیت مطرح می‌کند. او می‌گوید برای انجام کارهای بزرگ، کافیست قدم‌های کوچک اما مداوم برداریم، شاید در ابتدا پیشرفتی مشاهده نشود اما در طی زمان تغییرات خود را به ما نشان خواهند داد. این موضوع در مورد سرمایه‌گذاری، افزایش بهره‌وری، کاهش وزن،انجام کارهای بزرگ یا هر پیشرفت دیگری کاربرد دارد.

بیایید برای یک لحظه از تمام فضای اطراف خود جدا شوید و بدون جنگ به این سوال جواب دهید: در کجای مسیر اهداف و زندگی‌تان ایستاده‌اید؟

درباره دارن هاردی :

دارن هاردی نویسنده آمریکایی و سخنران، مشاور و ناشر سابق مجله موفقیت است. هاردی نویسنده نسخه‌های پر فروش نیویورک تایمز است.هاردی اولین تجارت خود را در 18 سالگی آغاز کرد. در ماه سپتامبر  2007 وناشر مجله و مدیای موفقیت شد. در دسامبر 2015 هاردی اعلام کرد به دنبال فرصت‌های جدید مجله موفقیت را ترک کرده‌است.در سال 2010 هاردی اثر مرکب را نوشت. کتابی که در مورد تأثیر تصمیم‌گیری‌های روزمره بر موفقیت است و شامل یک دوره راهنمای کاربردی برای دستیابی به اهداف می‌باشد. در سال 2015 وی کتاب ترن هوایی کارآفرینی را نوشت که به تشریح چالش‌های مالکیت کسب و کار برای کارآفرینان می‌پردازد.

یک رویه‌ی روزانه که بر اساس عادت‌های خوب بنا شده باشد، چیزی است که موفق‌ترین افراد را از بقیه جدا می‌کند

نویسنده : علی ژیان پور تاریخ انتشار : یک شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
   همه مقالات   

درباره وستا سیستم


شرکت فنی مهندسی وستا سیستم رهاورد طاها در سال 90 فعالیت خود را در قالب راه انداز استارت‌آپ شروع کرد و توانست با بکارگیری نیروی خبره و مناسب جایگاه خود را به عنوان یکی از اولین استارت‌آپ در حوزه خرید گروهی به نمایش گذارد، پس از آن با بهره‌گیری از علوم جدید و تجربیات به دست آمده و استخدام نیروی متخصص با حمایت دانشکده فنی مهندسی باهنر شیراز، وارد عرصه تولید نرم افزارهای مبتنی بر وب و موبایل شد تا در کنار کسب درآمد از زیست بوم استارت‌آپ ایران بتواند خدمات گسترده تری ارائه نماید. امیدواریم این روند رو به رشد موجب ارائه خدمات بهتر به مشتریان گرامی گردد.


logo-samandehi

فارس ، شیراز ، پل باغ صفا ، خیابان فردوسی ، ساختمان صدف (بعد از فضای سبز) ، طبقه دوم      07132363183      hello@vestasystem.irDesign and Development by △ @faridRezvani © Ғ Δ R I D R Σ Z V Δ Π I ┗Δ