مقالات , وبلاگ شیراز
مقالات وستا سیستم

آیا وب سایت می تواند به فروش بیشتر محصولات تان کمک کند؟

بله; کافیست نگاهی به جایگاه فضای مجازی و اینترنت در زندگی مردم کنید تا اهمیت آن را درک کنید در ادامه مزایای داشتن وب سایت را مطرح می کنیم

 

1. مشتریان شما را پیدا می کنند زمانی که مشتریان در اینترنت به دنبال پیدا کردن محصول یا خدمات شما هستند وب سایت شما می تواند منجر به آشنایی مشتری با شما و سپس فروش شود.

 

2.فاصله زمانی و مکانی معنایی ندارد! وب سایت شما در هر زمان شبانه روز و هر مکانی برای مشتریانتان در دسترس است. همچنین مشتریان شما می توانند از هر نقطه ای از کشور و یا حتی جهان با شما در ارتباط باشند.

 

3.هزینه ها را کاهش می دهید داشتن یک وب سایت برای فروش محصولاتتان و یا ارائه خدماتتان بسیار با صرفه تر و با هزینه کمتری به نسبت راه اندازی یک کسب و کار فیزیکی می باشد.

 

4. اعتبار کسب و کار شما

داشتن یک وب سایت برای کسب و کار شما اعتبار به همراه می‌آورد زیرا شما فضایی در دنیای مجازی متعلق به خودتان دارید.همچنین شما هم از نظرات آنها مطلع خواهید شد

 

5. بازاریابی ارزان تر و موثر تر

به جای پرداخت هزینه های بالای تبلیغات تلوزیونی و تراکت می توان با بهینه سازی موتور های جستجوگر(SEO) وب سایتتان را در صدر جستجو ها قرار دهید.

 

 

نویسنده : ترانه خادمی تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸
   همه مقالات   

درباره وستا سیستم


شرکت فنی مهندسی وستا سیستم رهاورد طاها در سال 90 فعالیت خود را در قالب راه انداز استارت‌آپ شروع کرد و توانست با بکارگیری نیروی خبره و مناسب جایگاه خود را به عنوان یکی از اولین استارت‌آپ در حوزه خرید گروهی به نمایش گذارد، پس از آن با بهره‌گیری از علوم جدید و تجربیات به دست آمده و استخدام نیروی متخصص با حمایت دانشکده فنی مهندسی باهنر شیراز، وارد عرصه تولید نرم افزارهای مبتنی بر وب و موبایل شد تا در کنار کسب درآمد از زیست بوم استارت‌آپ ایران بتواند خدمات گسترده تری ارائه نماید. امیدواریم این روند رو به رشد موجب ارائه خدمات بهتر به مشتریان گرامی گردد.


logo-samandehi

فارس ، شیراز ، پل باغ صفا ، خیابان فردوسی ، ساختمان صدف (بعد از فضای سبز) ، طبقه دوم      07132363183      hello@vestasystem.irDesign and Development by △ @faridRezvani © Ғ Δ R I D R Σ Z V Δ Π I ┗Δ