طراحی سایت, طراحی اپ , سئو , سم

طراحی وبسایت

طراحی وبسایت خلاقیتی است که با دانش و ترکیب المان های تصویری و هنری جلوه ارزشمندی از یک محصول یا خدمات را طبق استاندارد های تجربه کاربری بوجود می آورد . با ایجاد روابط مؤثر از طریق وبسایت می توان نگاه کاربر را مجذوب محتوا کرد و با ارائه خدمات و محصولات خود آشنا کرد . 
یک وبسایت میتواند اثری فاخر و ارزشمند باشد ، فارغ از محتوا و زمان می توان تا همیشه تجربه ای لذت بخش از حضور کاربر در وبسایت ایجاد کرد . 
در حال حاضر تولید وبسایت جزء اولین اولویت های هر شرکت ، مؤسسه ، ارگان ، نهاد و هر کسب و کاری است . صاحبان کسب و کار به این موضوع کاملا آگاه هستند که با توجه به افزایش روزانه کاربران اینترنت وبسایت میتواند بسیار تاثیر گذار باشد .  

 

وبسایت یا شبکه های اجتماعی؟

جوامع مجازی امروزه زمان زیادی از وقت ما را درگیر خود کرده اند، اگر ما عضوی از این جامعه ها هستیم پس دوستان ما، خانواده ما و همشهریان ما نیز درون این جوامع هستند. این یعنی محدوده وسیعی از کاربران اینترنت که می توانند به راحتی در دسترس باشند و ما آنها را به مخاطبان خود در این جوامع تبدیل کنیم، اما یک سوال مطرح است، آیا جوامع مجازی با سیاست های هر کشوری اللخصوص ایران همخوانی دارد؟
تجربه نشان داده که جوامع مجازی در ایران عمر کوتاهی دارند. جوامع مجازی می آیند و می روند اما اگر وبسایتی داشته باشیم که قرار است تا همیشه بماند و اطلاعات ارتباطی مشتریان را حفظ کند و با خیال راحت ما را در دسترس کاربران قرار دهد و حتی برعکس ، می توان با خیال آسوده به برندیگ پرداخت.

مراحل طراحی وبسایت

دریافت طرح اولیه از کارفرما

دریافت طرح اولیه از کارفرما
بررسی و آنالیز توسط کارشناس
تحلیل ، مستند سازی و عقد قرارداد

بررسی تجربه کاربری

بررسی تجربه کاربری
ترسیم اسکچ اولیه
طراحی نمونه اولیه

ساخت Prototype

ساخت Prototype
طراحی قالب وبسایت
ارائه به کارفرما

بررسی و تحلیل برنامه نویسان

اعمال تغییرات
بررسی و تحلیل برنامه نویسان
شروع برنامه نویسی BackEND

انجام تست ها و خطایابی

انجام تست ها و خطایابی
رفع خطا
ارائه  و آموزش به کارفرما

عقد قرارداد پیشتبانی

عقد قرارداد پیشتبانی (سال اول رایگان)
+ ارائه خدمات مدیریت سیستم
+ ارائه آموزش‌های استارت‌آپ و کسب‌وکار

عوامل مهم در طراحی وبسایت
نیاز به مشاوره دارید ؟

پس از تکمیل فرم زیر کارشناسان ما با شما تماس برقرار میکنند و شما را راهنمایی خواهند کرد .

از ارائه هیچگونه اطلاعاتی در راهنمایی شما دریغ نخواهد شد


نام و نام خانوادگی :

تلفن :

سوال یا توضیحات اولیه :


کد مقابل را وارد کنید :   Captcha

درباره وستا سیستم


شرکت فنی مهندسی وستا سیستم رهاورد طاها در سال 90 فعالیت خود را در قالب راه انداز استارت‌آپ شروع کرد و توانست با بکارگیری نیروی خبره و مناسب جایگاه خود را به عنوان یکی از اولین استارت‌آپ در حوزه خرید گروهی به نمایش گذارد، پس از آن با بهره‌گیری از علوم جدید و تجربیات به دست آمده و استخدام نیروی متخصص با حمایت دانشکده فنی مهندسی باهنر شیراز، وارد عرصه تولید نرم افزارهای مبتنی بر وب و موبایل شد تا در کنار کسب درآمد از زیست بوم استارت‌آپ ایران بتواند خدمات گسترده تری ارائه نماید. امیدواریم این روند رو به رشد موجب ارائه خدمات بهتر به مشتریان گرامی گردد.


logo-samandehi

فارس ، شیراز ، پل باغ صفا ، خیابان فردوسی ، ساختمان صدف (بعد از فضای سبز) ، طبقه دوم      07132363183      hello@vestasystem.irDesign and Development by △ @faridRezvani © Ғ Δ R I D R Σ Z V Δ Π I ┗Δ